ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Iancu-Lustinian Ghinda | Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kanada
20.12.95, 28 Let
20.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
26.11.88, 35 Let
26.11.88, 35 Let
Iancu-Lustinian Ghinda vs. Muhammad Ragy - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Iancu-Lustinian Ghinda | Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Iancu-Lustinian Ghinda form & Muhammad Ragy form
Iancu-Lustinian Ghinda - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu |
Muhammad Ragy - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Aboulkassem | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ziad Barakat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Meaizur Rahman Khan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Adrien Guye | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Guhan Rajan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Danylo Chychin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Omar Elkadi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |