ZÁPAS
31.10.17 | 1. kolo | Hugo Voljacques | Luca Margaroli | 6-1, 6-2 | Israel F15 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hugo Voljacques | Luca Margaroli | |
1. podání % | 17/40 (43%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/17 (82%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/23 (61%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkem | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hugo Voljacques vs. Luca Margaroli - Vzájemné zápasy
31.10.17 | 1. kolo | Hugo Voljacques | Luca Margaroli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Israel F15 | tvrdý |
Hugo Voljacques form & Luca Margaroli form
Hugo Voljacques - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 4-2, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Dan Added | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Martin Breysach | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Noe Villen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. John Echeverria | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-75, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-71, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Warren Sinius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 7-614, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Javier Montoya Rodriguez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-67, 6-2 | detail zápasu |
Luca Margaroli - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |