ZÁPAS
28.09.20 | kvalifik. | Hugo Schott | Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | M15 Forbach | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Hugo Schott | Daniel De Jonge | |
1. podání % | 31/48 (65%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 21/39 (54%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hugo Schott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hugo Schott | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Schott | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Schott | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Schott | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hugo Schott | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hugo Schott | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hugo Schott | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
17.08.99, 24 Let
14 512 $
17.08.99, 24 Let
14 512 $
Hugo Schott vs. Daniel De Jonge - Vzájemné zápasy
28.09.20 | kvalifik. | Hugo Schott | Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Forbach | koberec |
Hugo Schott form & Daniel De Jonge form
Hugo Schott - poslední zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Daniel De Jonge - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu |