ZÁPAS
28.04.18 | 1. kolo kval. | Hubert Hurkacz | Sarp Agabigun | 6-2, 6-3 | Istanbul | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Hubert Hurkacz | Sarp Agabigun | |
1. podání % | 23/42 (55%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/19 (84%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/48 (48%) | 6/42 (14%) |
Vyhrané body celkem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hubert Hurkacz vs. Sarp Agabigun - Vzájemné zápasy
28.04.18 | 1. kolo kval. | Hubert Hurkacz | Sarp Agabigun | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Hubert Hurkacz form & Sarp Agabigun form
Hubert Hurkacz - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
26.03.24 4. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 3. kolo | vs. Sebastian Korda | 7-65, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Gael Monfils | 0-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 7-65, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-65, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-79, 7-69 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
24.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Medvedev | 6-74, 6-2, 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 4. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-66, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Ugo Humbert | 3-6, 6-1, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-79, 6-1, 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Omar Jasika | 7-64, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Alexander Zverev | 7-63, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 čtvrtfinále | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turin - tvrdý I. | ||||
16.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-71, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 | vs. Taylor Harry Fritz | 6-3, Taylor Harry Fritz - skreč | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 3. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-75 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |