Kórea
16.05.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Kórea
15.01.90, 34 Let
Kórea
02.07.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Kórea
25.08.90, 33 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hong Chung/Jea Moon Lee vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song - Vzájemné zápasy
Hong Chung form & Jae-Min Seol form
Hong Chung/Jea Moon Lee - poslední zápasy
Busan Challenger - tvrdý |
19.10.22 1. kolo | vs. Skander Mansouri/Maximilian Neuchrist | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Nonthaburi - tvrdý |
02.12.19 semifinále | vs. Wei-De Lin/Rio Noguchi | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
02.12.19 finále | vs. S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur | 6-3, 5-7, 10-6 | | detail zápasu |
02.12.19 1. kolo | vs. Pattanapong Borisutpong/Vorachon Rakpuangchon | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
02.12.19 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted/Kelsey Stevenson | 4-6, 7-5, 10-3 | | detail zápasu |
M15 Changwon - tvrdý |
14.10.19 semifinále | vs. Issei Okamura/Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
14.10.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda/Oh-Hee Kwon | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
14.10.19 finále | vs. Shintaro Mochizuki/Naoki Nakagawa | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
14.10.19 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted/Kasidit Samrej | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Gwangju Challenger - tvrdý |
16.05.19 čtvrtfinále | vs. N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
15.05.19 1. kolo | vs. Yan Bai/Konstantin Kravchuk | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
Seoul Challenger - tvrdý |
01.05.19 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans/Sergiy Stakhovsky | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
Korea F3 - tvrdý |
18.06.18 1. kolo | vs. Chan-Yeong Oh/Jumpei Yamasaki | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
18.06.18 semifinále | vs. Soon-Woo Kwon/Yong-Kyu Lim | 7-65, 5-7, 3-10 | | detail zápasu |
18.06.18 čtvrtfinále | vs. Clement Larriere/Soichiro Moritani | 6-2, 6-75, 10-5 | | detail zápasu |
Korea F2 - tvrdý |
11.06.18 čtvrtfinále | vs. Clement Larriere/Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
11.06.18 semifinále | vs. John-Paul Fruttero/Takuto Niki | 2-6, 6-74 | | detail zápasu |
11.06.18 1. kolo | vs. Yu-Seob Kim/Tae-Woo Lee | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
Korea F1 - tvrdý |
04.06.18 čtvrtfinále | vs. Seong Chan Hong/Young Seok Kim | 6-74, 3-6 | | detail zápasu |
04.06.18 1. kolo | vs. Yu-Seob Kim/Seong-Gook Oh | 5-7, 7-5, 10-4 | | detail zápasu |
Busan Challenger - tvrdý |
15.05.18 1. kolo | vs. Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat | 6-74, 1-6 | | detail zápasu |
Korea F4 - tvrdý |
19.06.17 čtvrtfinále | vs. Ki Su Jung/Cheong-Eui Kim | 7-5, 6-0 | | detail zápasu |
19.06.17 semifinále | vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
19.06.17 1. kolo | vs. Dae-Hee Lee/Hyung-Chan Lim | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Korea F3 - tvrdý |
12.06.17 semifinále | vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song | 2-6, 6-3, 7-10 | | detail zápasu |
12.06.17 1. kolo | vs. Jui-Chen Hung/Dong-Kyu Lee | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
12.06.17 čtvrtfinále | vs. Tae-Woo Lee/Daniel Yoo | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Korea F2 - tvrdý |
05.06.17 1. kolo | vs. Tae-Woo Lee/Daniel Yoo | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
Korea F1 - tvrdý |
29.05.17 finále | vs. Jui-Chen Hung/Daniel Nguyen | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
29.05.17 1. kolo | vs. Seungri Choi/Jung-Woong Na | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Jae-Min Seol/Min-Kyu Song - poslední zápasy
Kazakhstan F4 - antuka |
16.04.18 čtvrtfinále | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 3-6, 6-4, 4-10 | | detail zápasu |
16.04.18 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi/Pavel Kotov | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Kazakhstan F3 - antuka |
09.04.18 semifinále | vs. Aleksandre Metreveli/Denis Yevseyev | 6-4, 7-64 | | detail zápasu |
09.04.18 finále | vs. Timur Khabibulin/Dzmitry Zhyrmont | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
09.04.18 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy/Denys Klok | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
09.04.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Pavlioutchenkov/Evgenii Tiurnev | 2-6, 6-1, 10-8 | | detail zápasu |
Japan F3 - tvrdý |
19.03.18 semifinále | vs. Naoki Nakagawa/Jumpei Yamasaki | 6-0, 2-6, 10-4 | | detail zápasu |
19.03.18 finále | vs. Hiroyasu Ehara/Sho Katayama | 5-7, 6-75 | | detail zápasu |
19.03.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda/Arata Onozawa | 4-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
19.03.18 čtvrtfinále | vs. Shintaro Imai/Takuto Niki | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Japan F2 - tvrdý |
12.03.18 1. kolo | vs. Issei Okamura/Shuichi Sekiguchi | 6-4, 7-64 | | detail zápasu |
12.03.18 čtvrtfinále | vs. Tae-Woo Lee/Yong-Kyu Lim | 6-72, 5-7 | | detail zápasu |
Thailand F7 - tvrdý |
02.10.17 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara/Shunrou Takeshima | 6-4, 1-6, 8-10 | | detail zápasu |
Korea F5 - antuka |
26.06.17 1. kolo | vs. Seong Chan Hong/Dong-Kyu Lee | 3-6, 6-2, 12-14 | | detail zápasu |
Korea F4 - tvrdý |
19.06.17 finále | vs. Yong-Kyu Lim/Sang-Woo Noh | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
19.06.17 1. kolo | vs. Seungri Choi/Jung-Woong Na | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
19.06.17 čtvrtfinále | vs. Jun Sang Park/Dong-Hak Sin | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
19.06.17 semifinále | vs. Hong Chung/Jea Moon Lee | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
Korea F3 - tvrdý |
12.06.17 semifinále | vs. Hong Chung/Jea Moon Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
12.06.17 1. kolo | vs. Sang-Oh Oh/Yo-Sub Yoon | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
12.06.17 čtvrtfinále | vs. Seong Chan Hong/Young Seok Kim | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
12.06.17 finále | vs. Young-Hoon Jeong/Hyun-Joon Kim | 7-5, 6-75, 4-10 | | detail zápasu |
Korea F2 - tvrdý |
05.06.17 1. kolo | vs. Ku Keon Kang/Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
05.06.17 čtvrtfinále | vs. Seong Chan Hong/Young Seok Kim | 6-2, 2-6, 8-10 | | detail zápasu |
Korea F1 - tvrdý |
29.05.17 semifinále | vs. Hong Chung/Jea Moon Lee | 6-75, 6-76 | | detail zápasu |
29.05.17 1. kolo | vs. Seong Chan Hong/Young Seok Kim | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
29.05.17 čtvrtfinále | vs. Tae-Woo Lee/Daniel Yoo | 6-4, 1-6, 11-9 | | detail zápasu |