ZÁPAS
10.10.18 | 2. kolo | Hiroyasu Ehara | Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | Australia F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hiroyasu Ehara | Moerani Bouzige | |
1. podání % | 37/45 (82%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hiroyasu Ehara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hiroyasu Ehara | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroyasu Ehara | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hiroyasu Ehara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Moerani Bouzige | |
2-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hiroyasu Ehara | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hiroyasu Ehara vs. Moerani Bouzige - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 2. kolo | Hiroyasu Ehara | Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Australia F8 | tvrdý |
Hiroyasu Ehara form & Moerani Bouzige form
Hiroyasu Ehara - poslední zápasy
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Yusuke Kusuhara | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryo Tabata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-66, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 0-3, - Hiroyasu Ehara - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Igor Gimenez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-2, 4-6, 4-2, Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.06.22 1. kolo | vs. Taha Baadi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Haoyuan Huang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peter Bertran | 6-1, 4-1, Peter Bertran - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Arthur De Greef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Daniel Nguyen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Ryan Peniston | 6-74, 0-1, - Hiroyasu Ehara - skreč | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Haadin Bava | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Moerani Bouzige - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Goncalo Oliveira | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-2, 3-1, Yunseok Jang - skreč | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scott Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-4 | detail zápasu |