Kazachstán
31.10.98, 25 Let
31.10.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Klim Ivanov vs. Hernan Casanova - Vzájemné zápasy
06.02.19 | 1. kolo | Hernan Casanova | Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Klim Ivanov form & Hernan Casanova form
Klim Ivanov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Hernan Casanova - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Facundo Mena | 6-74, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 2-0, Thiago Cigarran - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-2, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-0, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-3, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-5, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 0-2, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Cesar Bouchelaghem | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 6-72 | detail zápasu |