Herman Meeuwes Mattheo Knoop vs. Shao-Fan Liu 09.03.2020

Herman Meeuwes Mattheo Knoop vs. Shao-Fan Liu 09.03.2020 - M15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

09.03.202. kolo kval.Herman Meeuwes Mattheo Knoop Shao-Fan Liu 6-4, 6-2 Turkey M15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Herman Meeuwes Mattheo Knoop
Holandsko
06.03.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
30.01.97, 23 Let






13 779 $
Shao-Fan Liu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Herman Meeuwes Mattheo Knoop vs. Shao-Fan Liu - Vzájemné zápasy

09.03.202. kolo kval.Herman Meeuwes Mattheo KnoopShao-Fan Liu6-4, 6-2 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Herman Meeuwes Mattheo Knoop - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
11.03.20
1. kolo
vs. Adam Pavlasek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Costin Paval6-1, Costin Paval - skrečvýhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Shao-Fan Liu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Frane Nincevic6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jim Walder6-2, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Lynn Max Kempen6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Holland M15 Oldenzaal - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Ryan Nijboer3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Niels Visker6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Mats Hermans7-64, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Mannapov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Alkmaar - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Julius Tverijonas2-6, 2-6 prohradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
03.12.18
kvalifik.
vs. Jean Thirouin0-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma6-4, 6-0 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Euan Wilson Baig6-3, 6-2 výhradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Federico Coppini6-2, 6-1 výhradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Bradley Holt3-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Germany Germany F16 - tvrdý I.
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Johann Willems4-6, 3-6 prohradetail zápasu
France France F19 - koberec
23.09.18
kvalifik.
vs. Damien Boulangeot7-65, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Alexandre Sitek6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Holland Netherlands F4 - antuka
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Leonard Von Hindte2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F4 - tvrdý
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Jacopo Berrettini1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F3 - tvrdý
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Fran Zvonimir Zgombic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Oscar Matias Leiva Biason6-2, 7-62 výhradetail zápasu
Holland Netherlands F5 - antuka
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Mats Hermans6-77, 3-6 prohradetail zápasu

Shao-Fan Liu - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Floris Podzimek6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam4-6, 6-73 prohradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
03.12.19
1. kolo
vs. Taiyo Yamanaka7-67, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Jayden Court4-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Vietnam M25 Tay - tvrdý
08.10.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov2-6, 6-73 prohradetail zápasu
Vietnam M25 Tay - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. Kazuki Nishiwaki6-4, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Renta Tokuda6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Indonesia M15 Jakarta - tvrdý
18.08.19
1. kolo kval.
vs. Da Cheng Yuan- Shao-Fan Liu - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Indonesia M15 Jakarta - tvrdý
15.08.19
2. kolo
vs. Dayne Kelly4-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Bill Duo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Karunuday Singh3-6, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Vuradin6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Indonesia M15 Jakarta - tvrdý
08.08.19
2. kolo
vs. Emiliano Maggioli4-6, 6-75 prohradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Tsung-Hao Huang6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. S D Prajwal Dev6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Danielle Abadia6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
24.07.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 7-5, 0-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Bang Shuo Yin6-4, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Chen Chang6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
19.07.19
čtvrtfinále
vs. Yu Hsiou Hsu3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Renta Tokuda6-4, 4-6, 7-65 výhradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Li-Wie Tan6-1, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Hao-Hsiang Liao6-4, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Nan Hsun Lin6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Yeongseok Jeong6-2, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
China M25 Shenzhen - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Yu Hsiou Hsu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Sheng Hao Zhou4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Japan M15 Tsukuba - tvrdý
27.03.19
1. kolo
vs. Gage Brymer2-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
<