Henry Patten vs. Alexis Canter 01.08.2020

Henry Patten vs. Alexis Canter 01.08.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

01.08.201. koloHenry Patten Alexis Canter 7-63, 7-64 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-30, 0-40
Henry Patten Henry Patten podáva0-1
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP]
0-2Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-30
Henry Patten Henry Patten podáva0-3
0-0
1-3Alexis Canter Alexis Canter podáva
Henry Patten Henry Patten podáva2-3
0-0, 15-15, 30-30, 40-30
3-3Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 15-15, 15-40
Henry Patten Henry Patten podáva3-4
0-0
4-4Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-30, 15-40
Henry Patten Henry Patten podáva4-5
0-0, 15-15, 40-15, 40-30
5-5Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0
Henry Patten Henry Patten podáva5-6
(3)Alexis Canter Alexis Canter podáva
7-63
2
0-0Alexis Canter Alexis Canter podáva
Henry Patten Henry Patten podáva1-0
1-1Alexis Canter Alexis Canter podáva
Henry Patten Henry Patten podáva2-1
0-0, 15-15, 15-30
Henry Patten Henry Patten podáva2-2
0-0
3-2Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-30
Henry Patten Henry Patten podáva3-3
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP]
4-3Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0
Henry Patten Henry Patten podáva4-4
5-4Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0
6-4Alexis Canter Alexis Canter podáva
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0
7-64

Henry Patten
Veľká Británia








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
03.06.98, 22 Let




886
14
17 993 $
Alexis Canter
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Henry Patten vs. Alexis Canter - Vzájemné zápasy

01.08.201. koloHenry PattenAlexis Canter7-63, 7-64 detail zápasu All Lower antuka

Henry Patten - poslední zápasy

All Lower - antuka
14.08.20
1. kolo
vs. James Ward3-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.08.20
1. kolo
vs. Arthur Fery7-64, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
12.08.20
1. kolo
vs. Julian Cash4-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
11.08.20
1. kolo
vs. Luke Johnson2-6, 5-7 prohradetail zápasu
10.08.20
1. kolo
vs. Ryan Peniston4-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.08.20
1. kolo
vs. Daniel Cox6-74, 3-6 prohradetail zápasu
07.08.20
1. kolo
vs. Billy Harris7-66, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
05.08.20
1. kolo
vs. Joshua Paris6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.08.20
1. kolo
vs. Marcus Willis6-4, 7-64 výhradetail zápasu
03.08.20
1. kolo
vs. Sean Hodkin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.08.20
1. kolo
vs. Alexis Canter7-63, 7-64 výhradetail zápasu
31.07.20
1. kolo
vs. Mark Whitehouse6-3, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Alexander Jhun6-0, 6-1 výhradetail zápasu
26.07.20
1. kolo
vs. Charles Broom6-73, 1-6 prohradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Aidan Mchugh7-5, 7-5 výhradetail zápasu
19.07.20
1. kolo
vs. Joshua Paris5-7, 2-6 prohradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Liam Broady6-2, 2-6, 3-10 prohradetail zápasu
14.07.20
1. kolo
vs. Alastair Gray3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Aidan Mchugh4-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
25.02.20
1. kolo
vs. Yannick Mertens6-76, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Kristjan Tamm5-7, 3-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Jake Hersey6-1, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Aidan Mchugh5-7, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
12.02.20
2. kolo
vs. Jonathan Mridha6-1, 7-63 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Patrick Foley6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Sizya Ernest Kivanda6-4, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Kai Lemstra7-5, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan6-2, 3-6, 11-13 prohradetail zápasu

Alexis Canter - poslední zápasy

All Lower - antuka
02.08.20
1. kolo
vs. Alexander Jhun6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.08.20
1. kolo
vs. Henry Patten6-73, 6-74 prohradetail zápasu
31.07.20
1. kolo
vs. David Fox6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Max Basing6-2, 7-613 výhradetail zápasu
29.07.20
1. kolo
vs. Billy Harris1-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.07.20
1. kolo
vs. Daniel Cox6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Jan Choinski6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.07.20
1. kolo
vs. Tom Hands4-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.07.20
1. kolo
vs. Marcus Willis6-3, 7-69 výhradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Arthur Fery4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.20
1. kolo
vs. Mark Whitehouse2-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Ryan James Storrie6-72, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Luca Nardi5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.02.20
1. kolo
vs. Daniele Capecchi3-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Nemanja Malesevic7-66, 0-6, 10-8 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda7-61, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen4-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. George Davies3-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Lui Maxted6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Emilien Voisin5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.12.19
2. kolo
vs. Reese Stalder3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Chris Wettengel6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Colombia M15 Santa - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Sebastian Eguez7-65, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Dominik Palan3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Hamid Reza Nadaf7-5, 3-2, Hamid Reza Nadaf - skrečvýhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Jake Delaney6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
05.11.19
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Evgeny Tyurnev4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
08.10.19
1. kolo
vs. Julian Bradley2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Yair Sarouk5-7, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
<