Hazem Naow vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda 06.03.2020

Hazem Naow vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda 06.03.2020 - Davis Cup, World Group II, PO, ZIM-SYR 3-1 - porovnání

ZÁPAS

06.03.20Rubber 1Hazem Naow Mehluli Don Ayanda Sibanda 6-3, 6-3 Zimbabwe Davis Cup tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Hazem Naow
Sýria
01.01.00, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Zimbabwe
06.11.99, 20 Let




753
23

Mehluli Don Ayanda Sibanda
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Hazem Naow vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda - Vzájemné zápasy

06.03.20Rubber 1Hazem NaowMehluli Don Ayanda Sibanda6-3, 6-3 detail zápasuZimbabwe Davis Cup tvrdý

Hazem Naow - poslední zápasy

Zimbabwe Davis Cup - tvrdý
07.03.20
vs. Benjamin Lock4-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.03.20
Rubber 1
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Mirko Martinez4-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Tobias Brutscher6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
30.10.19
1. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover6-4, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Afonso Salgado6-1, 6-2 výhradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Traviesa Mola6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Diego Barreto Sanchez2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Kaltenkirchen - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Petr Hajek6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Manuel Pena Lopez6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Germany F9 - antuka
23.07.18
kvalifik.
vs. Sandro Ehrat4-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Carlo Alberto Fossati6-3, 7-61 výhradetail zápasu
22.07.18
2. kolo kval.
vs. Moritz Pfaff6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Germany F9 - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Nicholas Williams6-1, 6-0 výhradetail zápasu
31.07.17
2. kolo kval.
vs. Tim Seibert6-73, 6-0, 2-6 prohradetail zápasu
Lebanon Lebanon F2 - antuka
08.06.15
kvalifik.
vs. Panu Virtanen7-65, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
08.06.15
1. kolo kval.
vs. Nour Nehme6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Lebanon Lebanon F1 - antuka
01.06.15
1. kolo kval.
vs. Ahmed Khalaf6-4, 7-5 výhradetail zápasu
01.06.15
kvalifik.
vs. Pedja Krstin0-6, 0-6 prohradetail zápasu

Mehluli Don Ayanda Sibanda - poslední zápasy

JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Fabien Reboul4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Pedja Krstin6-1, 4-2, Pedja Krstin - skrečvýhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Courtney John Lock7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Zimbabwe Davis Cup - tvrdý
06.03.20
Rubber 1
vs. Hazem Naow3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Vladimir Uzhylovsky6-1, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.02.20
2. kolo
vs. Ergi Kirkin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Giuseppe Tresca6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
14.11.19
2. kolo
vs. Takanyi Garanganga1-6, 6-75 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Michael-John Every6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz1-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Charl Morgan4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Nigeria M25+H Lagos - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. David Pichler0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Nigeria M25+H Lagos - tvrdý
13.10.19
čtvrtfinále
vs. Calvin Hemery5-7, 4-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Jatin Dahiya5-7, 6-2, 6-0 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock6-2, 6-3 výhradetail zápasu
JAR M15 Pretoria - tvrdý
05.10.19
semifinále
vs. Arthur Cazaux3-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. David Pichler6-3, 6-4 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Jordan Hasson6-3, 7-65 výhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Rikhardt Bierman6-4, 6-4 výhradetail zápasu
JAR M15 Johannesburg - tvrdý
26.09.19
2. kolo
vs. Terence Atmane3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Joubert Klopper6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Indonesia M15 Jakarta - tvrdý
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Karunuday Singh3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Indonesia M15 Jakarta - tvrdý
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Fitriadi M Rifqi4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
28.07.19
1. kolo kval.
vs. Siddharth Vishwakarma4-6, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Krittin Koaykul4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
25.06.19
1. kolo
vs. Simon Yitbarek7-5, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Takanyi Garanganga4-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Anvit Bendre6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Uganda M15 Kampala - antuka
25.05.19
čtvrtfinále
vs. Ivan Nedelko2-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.05.19
2. kolo
vs. Julian Bradley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
<