ZÁPAS
16.11.15 | 1. kolo kval. | Harrison Lombe | Nicholas Jovanovski | 6-3, 6-3 | Australia F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
14.01.95, 29 Let
14.01.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
25.08.96, 27 Let
25.08.96, 27 Let
Harrison Lombe vs. Nicholas Jovanovski - Vzájemné zápasy
16.11.15 | 1. kolo kval. | Harrison Lombe | Nicholas Jovanovski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Australia F11 | tvrdý |
Harrison Lombe form & Nicholas Jovanovski form
Harrison Lombe - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Marko Vujic | 3-0, Marko Vujic - skreč | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Tin Antonic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Toms Sutris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
22.07.18 kvalifik. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kristofer Siimar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Samy Grace | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Tahseen Seif El Din | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexandr Chepelev | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Nicolo Turchetti | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aymen Ikhlef | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Nicholas Jovanovski - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin O'Connell | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthis Ross | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ronald Hohmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Muhammad Hidayatul Rezky Djufri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Derek Pham | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 6-79, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Snow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 6-4, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Torran Herbert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 4-5, - Nicholas Jovanovski - skreč | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Hanival Kahsay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Ethan Cook | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu |