ZÁPAS
11.05.18 | semifinále | Harri Heliovaara | Yuta Shimizu | 6-1, 6-1 | China F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Harri Heliovaara | Yuta Shimizu | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/53 (57%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 11 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Harri Heliovaara | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Harri Heliovaara | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Harri Heliovaara | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Harri Heliovaara | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
2-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harri Heliovaara | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Harri Heliovaara | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Harri Heliovaara | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Harri Heliovaara vs. Yuta Shimizu - Vzájemné zápasy
11.05.18 | semifinále | Harri Heliovaara | Yuta Shimizu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | China F5 | tvrdý |
Harri Heliovaara form & Yuta Shimizu form
Harri Heliovaara - poslední zápasy
Sydney - tvrdý | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-65, 7-611 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Ebden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.01.21 kvalifik. | vs. Pavel Kotov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Felix Corwin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.19 3. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Jay Clarke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
14.09.19 | vs. Dennis Novak | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Yuichi Sugita | 6-72, - Harri Heliovaara - skreč | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Yuta Shimizu - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |