ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo kval. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | Israel F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
23.07.88, 35 Let
23.07.88, 35 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.11.99, 24 Let
16.11.99, 24 Let
Guy Michelevitz vs. Nir Vodavoz - Vzájemné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
15.05.17 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Guy Michelevitz | 6-0, 7-64 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
13.03.17 | 1. kolo kval. | Nir Vodavoz | Guy Michelevitz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
07.03.16 | kvalifik. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
07.09.15 | 2. kolo | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Guy Michelevitz form & Nir Vodavoz form
Guy Michelevitz - poslední zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Nir Vodavoz - poslední zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu |