ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Guy Den Heijer | Alex Martinez | 6-2, 6-2 | M15 Den | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guy Den Heijer | Alex Martinez | |
1. podání % | 35/57 (61%) | 30/63 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/35 (80%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/63 (49%) | 17/57 (30%) |
Vyhrané body celkem | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Guy Den Heijer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Alex Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Guy Den Heijer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alex Martinez | |
0-0 | ||
Guy Den Heijer | 5-1 | |
5-2 | Alex Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Guy Den Heijer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alex Martinez | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Heijer | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Alex Martinez | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Guy Den Heijer | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-2 | Alex Martinez | |
0-0 | ||
Guy Den Heijer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alex Martinez | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guy Den Heijer vs. Alex Martinez - Vzájemné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Guy Den Heijer | Alex Martinez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Den | antuka |
Guy Den Heijer form & Alex Martinez form
Guy Den Heijer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu |
Alex Martinez - poslední zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Derek Pham | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christian Lerby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Danil Panarin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Shunsuke Mitsui | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-74, 0-4, - Alex Martinez - skreč | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Cem Ilkel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Fajing Sun | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nacho Serra Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-1, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
23.06.23 semifinále | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-1, 6-3 | detail zápasu |