ZÁPAS
11.08.19 | finále | Gustav Hansson | August Holmgren | 7-65, 6-1 | M15 Ystad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gustav Hansson | August Holmgren | |
1. podání % | 52/70 (74%) | 62/87 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/52 (73%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 41/87 (47%) | 24/70 (34%) |
Vyhrané body celkem | 87/157 (55%) | 70/157 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40, 40-40 | ||
0-1 | August Holmgren | |
0-0 | ||
Gustav Hansson | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-3 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustav Hansson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | August Holmgren | |
0-0 | ||
Gustav Hansson | 4-4 | |
5-4 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gustav Hansson | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Gustav Hansson | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gustav Hansson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | August Holmgren | |
0-0 | ||
Gustav Hansson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | August Holmgren | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gustav Hansson vs. August Holmgren - Vzájemné zápasy
11.08.19 | finále | Gustav Hansson | August Holmgren | 7-65, 6-1 | detail zápasu | M15 Ystad | antuka |
Gustav Hansson form & August Holmgren form
Gustav Hansson - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Marko Miladinovic | - | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.19 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.19 čtvrtfinále | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
August Holmgren - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |