Gustaf Strom vs. Zachary Eisinga 09.03.2020

Gustaf Strom vs. Zachary Eisinga 09.03.2020 - M15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

09.03.202. kolo kval.Gustaf Strom Zachary Eisinga 6-2, 6-0 Turkey M15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Gustaf Strom
Švédsko
22.09.01, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
09.01.00, 20 Let




895
14

Zachary Eisinga
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Gustaf Strom vs. Zachary Eisinga - Vzájemné zápasy

09.03.202. kolo kval.Gustaf StromZachary Eisinga6-2, 6-0 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Gustaf Strom - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Mircea-Alexandru Jecan4-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Marvin Netuschil6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Tristan Boyer6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Zachary Eisinga6-2, 6-0 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Michael Vrbensky2-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Xavier Gabarro6-3, 6-1 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Goran Tufekcic6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.02.20
1. kolo
vs. Max Houkes5-7, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
13.02.20
kvalifik.
vs. Kazuki Shimizu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo kval.
vs. Jakob Johansson-Holm6-3, 6-0 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo kval.
vs. Stefanos Sakellaridis6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.02.20
1. kolo
vs. Daniel Michalski6-75, 0-6 prohradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Cengiz Aksu6-4, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Federico Campana0-6, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Bruno Pujol Navarro6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
30.01.20
1. kolo
vs. Timofey Skatov6-2, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
29.01.20
kvalifik.
vs. Cihan Akay6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov6-2, 6-0 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Mark Keki6-0, 7-61 výhradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Markus Eriksson6-4, 5-7, 0-1, - Gustaf Strom - skrečprohradetail zápasu
06.08.19
1. kolo
vs. Sam Taylor6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Holland M15 Alkmaar - antuka
25.06.19
1. kolo
vs. Roland Stuurman4-6, 1-6 prohradetail zápasu
France French Open - antuka
02.06.19
1. kolo
vs. Dali Blanch0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
21.01.19
2. kolo
vs. Otto Virtanen5-7, 1-6 prohradetail zápasu
19.01.19
1. kolo
vs. Ryoma Matsushita6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden Sweden F5 - tvrdý I.
04.10.18
2. kolo
vs. David Poljak- prohradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Nikola Slavic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden Sweden F4 - tvrdý I.
25.09.18
1. kolo
vs. Martins Podzus4-6, 3-6 prohradetail zápasu

Zachary Eisinga - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Gustaf Strom2-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Ilya Rudiukov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Ryan Nijboer3-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Lucas Krainer6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Pelle Boerma6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
14.11.19
2. kolo
vs. Marek Gengel4-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Kazuma Kawachi4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Giovanni Fonio5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Damien Wenger6-1, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-3, 3-6, - Zachary Eisinga - skrečprohradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Majed Kilani0-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Francesco Liucci6-2, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Ottaviano Martini6-1, 6-1 výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Fred Olivier Schommer6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov5-7, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Kabir Gupta6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
12.09.19
2. kolo
vs. Moez Echargui2-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Gregorio Cordonnier6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
31.08.19
semifinále
vs. Juan Ignacio Galarza6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Stefan Seifert7-5, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-3, 7-64 výhradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Max Houkes6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Holland M15 Oldenzaal - antuka
16.08.19
čtvrtfinále
vs. Bart Stevens2-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Guy Den Heijer7-64, 7-5 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Niels Lootsma6-74, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-4, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Hellfritsch6-75, 7-62, 10-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Den - antuka
02.07.19
1. kolo
vs. Michiel De Krom2-6, 0-1, - Zachary Eisinga - skrečprohradetail zápasu
Holland M15 Alkmaar - antuka
27.06.19
2. kolo
vs. Andrea Bolla6-74, 3-6 prohradetail zápasu
<