ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Gustaf Strom | Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gustaf Strom | Marvin Netuschil | |
1. podání % | 45/53 (85%) | 48/80 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/45 (67%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/8 (13%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 42/80 (53%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané body celkem | 73/133 (55%) | 60/133 (45%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gustaf Strom | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Marvin Netuschil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustaf Strom | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Marvin Netuschil | |
Gustaf Strom | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Gustaf Strom | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
4-3 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Gustaf Strom | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gustaf Strom | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Gustaf Strom | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Marvin Netuschil | |
Gustaf Strom | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Marvin Netuschil | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustaf Strom | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Marvin Netuschil | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gustaf Strom | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gustaf Strom vs. Marvin Netuschil - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Gustaf Strom | Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gustaf Strom form & Marvin Netuschil form
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Marvin Netuschil - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Mora Clement | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Valentine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 0-1, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 6-76, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 7-63, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Martin Benes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 0-4, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 1-6 | detail zápasu |