Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
23.12.01, 22 Let
23.12.01, 22 Let
Gustaf Strom vs. Cihan Akay - Vzájemné zápasy
29.01.20 | kvalifik. | Gustaf Strom | Cihan Akay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gustaf Strom form & Cihan Akay form
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Cihan Akay - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Omar Jasika | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-1, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Chase Ferguson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 0-2, - Cihan Akay - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 3-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Vivek Kolluru | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu |