ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Fred Simonsson | 6-3, 6-2 | Bastad Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guillermo Garcia-Lopez | Fred Simonsson | |
1. podání % | 33/54 (61%) | 45/72 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 23/45 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z returnu | 33/72 (46%) | 14/54 (26%) |
Vyhrané body celkem | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fred Simonsson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Fred Simonsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Fred Simonsson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Fred Simonsson | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guillermo Garcia-Lopez vs. Fred Simonsson - Vzájemné zápasy
10.07.17 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Fred Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bastad Challenger | antuka |
Guillermo Garcia-Lopez form & Fred Simonsson form
Guillermo Garcia-Lopez - poslední zápasy
Milan Challenger - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Fred Simonsson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - skreč | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - skreč | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
Italy F26 - antuka | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F25 - tvrdý | ||||
31.08.18 semifinále | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | detail zápasu |