ZÁPAS
05.11.18 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Daniel Brands | 7-65, 6-4 | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Guillermo Garcia-Lopez | Daniel Brands | |
1. podání % | 43/69 (62%) | 50/74 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/43 (88%) | 39/50 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 1/6 (17%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/74 (35%) | 18/69 (26%) |
Vyhrané body celkem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 10 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guillermo Garcia-Lopez vs. Daniel Brands - Vzájemné zápasy
05.11.18 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Daniel Brands | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
20.01.16 | 2. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Daniel Brands | 4-6, 6-1, 7-60, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
19.06.13 | 2. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Daniel Brands | 7-67, 6-2 | detail zápasu | 's-Hertogenbosch | tráva |
Guillermo Garcia-Lopez form & Daniel Brands form
Guillermo Garcia-Lopez - poslední zápasy
Milan Challenger - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Brands - poslední zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |