ZÁPAS
03.07.12 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Fernando Romboli | 3-6, 6-3, 7-5 | Lima Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guido Andreozzi | Fernando Romboli | |
1. podání % | 49/93 (53%) | 56/88 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/49 (69%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/44 (50%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 37/88 (42%) | 37/93 (40%) |
Vyhrané body celkem | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guido Andreozzi vs. Fernando Romboli - Vzájemné zápasy
11.09.13 | 2. kolo | Guido Andreozzi | Fernando Romboli | 6-3, 7-68 | detail zápasu | Cali Challenger | antuka |
03.07.12 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Fernando Romboli | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
Guido Andreozzi form & Fernando Romboli form
Guido Andreozzi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-71, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-2, - Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Hugo Dellien | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Alex Michelsen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Christian Harrison | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Fernando Romboli - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | - Fernando Romboli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-3, - Fernando Romboli - skreč | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 7-67, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-2, - Fernando Romboli - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 0-1, - Fernando Romboli - skreč | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Tommaso Barelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Zabala Vargas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Endara | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | Fabricio Neis - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.03.18 2. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Tom Jomby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Nel Moinet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |