ZÁPAS
14.09.19 | semifinále | Guido Andreozzi | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 2-6, 6-1 | Szczecin Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guido Andreozzi | Albert Ramos-Vinolas | |
1. podání % | 52/75 (69%) | 44/78 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/52 (60%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 37/78 (47%) | 31/75 (41%) |
Vyhrané body celkem | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Guido Andreozzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Andreozzi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Andreozzi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guido Andreozzi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guido Andreozzi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guido Andreozzi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Guido Andreozzi | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Andreozzi | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-4 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guido Andreozzi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Andreozzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Andreozzi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Andreozzi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Albert Ramos-Vinolas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guido Andreozzi vs. Albert Ramos-Vinolas - Vzájemné zápasy
14.09.19 | semifinále | Guido Andreozzi | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
08.04.19 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Marrakech | antuka |
Guido Andreozzi form & Albert Ramos-Vinolas form
Guido Andreozzi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-71, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-2, - Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Hugo Dellien | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Alex Michelsen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Christian Harrison | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Albert Ramos-Vinolas - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detail zápasu |