Čína
30.03.00, 24 Let
30.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sida Zeng vs. Grigoriy Lomakin - Vzájemné zápasy
13.01.19 | 1. kolo kval. | Grigoriy Lomakin | Sida Zeng | Grigoriy Lomakin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | M15 Anning | antuka |
Sida Zeng form & Grigoriy Lomakin form
Sida Zeng - poslední zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Zhuoyang Qiu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yong Jia Cai | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | - | detail zápasu | |
China F14 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vimalraj Jayachandran | 6-1, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F14 - tvrdý | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Wei Qiang Zheng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Yuchen Wu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
China F13 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Zhao Cai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. He Feng | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Sheng Hao Jin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
26.09.16 | vs. Alexandru Gasca-Silav | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F29 - tvrdý | ||||
19.09.16 | vs. Ryan Brown | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moreno Figueroa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F11 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Yi Shuo Fan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Desong Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Grigoriy Lomakin - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |