ZÁPAS
03.03.18 | 1. kolo kval. | Grigoriy Lomakin | Matvey Khomentovskiy | 7-5, 1-6, 6-2 | Russia F2 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Grigoriy Lomakin vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Grigoriy Lomakin | Matvey Khomentovskiy | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Russia F2 | tvrdý I. |
Grigoriy Lomakin form & Matvey Khomentovskiy form
Grigoriy Lomakin - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |