ZÁPAS
10.04.19 | kvalifik. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | M25 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Uzbekist
07.09.98, 25 Let
07.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
30.05.00, 23 Let
16 831 $
30.05.00, 23 Let
16 831 $
Grigoriy Korobeynikov vs. Timur Maulenov - Vzájemné zápasy
10.04.19 | kvalifik. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Shymkent | antuka |
Grigoriy Korobeynikov form & Timur Maulenov form
Grigoriy Korobeynikov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |
Timur Maulenov - poslední zápasy
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - skreč | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detail zápasu |