ZÁPAS
19.11.18 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Oscar Mancineiras Cornella | 6-3, 6-3 | Turkey F37 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Uzbekist
07.09.98, 25 Let
07.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
17.02.95, 29 Let
17.02.95, 29 Let
Grigoriy Korobeynikov vs. Oscar Mancineiras Cornella - Vzájemné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Grigoriy Korobeynikov | Oscar Mancineiras Cornella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F37 | antuka |
Grigoriy Korobeynikov form & Oscar Mancineiras Cornella form
Grigoriy Korobeynikov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |
Oscar Mancineiras Cornella - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - skreč | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | detail zápasu |