ZÁPAS
25.04.18 | 1. kolo | Gregoire Barrere | Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | France F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gregoire Barrere | Nathan Seateun | |
1. podání % | 25/45 (56%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/20 (80%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 20/52 (38%) | 8/45 (18%) |
Vyhrané body celkem | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gregoire Barrere | 0-1 | |
0-0, 40-15 | ||
1-1 | Nathan Seateun | |
1-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gregoire Barrere | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gregoire Barrere | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-40 | ||
5-4 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Gregoire Barrere | 0-1 | |
Gregoire Barrere | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gregoire Barrere | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gregoire Barrere | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gregoire Barrere vs. Nathan Seateun - Vzájemné zápasy
25.04.18 | 1. kolo | Gregoire Barrere | Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | France F8 | antuka |
06.07.17 | 2. kolo | Gregoire Barrere | Nathan Seateun | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | France F14 | antuka |
Gregoire Barrere form & Nathan Seateun form
Gregoire Barrere - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-1, Hazem Naow - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-77, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tommy Paul | 2-6, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Harold Mayot | 6-72, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
29.10.23 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Maxime Cressy | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Nathan Seateun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |