Gonzalo Lama vs. Matias Riva 02.03.2020

Gonzalo Lama vs. Matias Riva 02.03.2020 - M25 Hurlingham - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Gonzalo Lama Matias Riva 6-1, 6-2 Argentina M25 Hurlingham antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Gonzalo Lama
Chile
27.04.93, 26 Let




895
13
165 812 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
23.12.98, 21 Let







Matias Riva
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Gonzalo Lama vs. Matias Riva - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Gonzalo LamaMatias Riva6-1, 6-2 detail zápasuArgentina M25 Hurlingham antuka

Gonzalo Lama - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Francisco Cerundolo0-6, 6-74 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Benjamin L. Ambrosio6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri7-5, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Tomas Farjat6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Santiago De La Fuente6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Matias Riva6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-73, 5-7 prohradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Juan Martin Fumeaux6-2, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Luciano Doria6-1, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Dragos Nicolae Madaras4-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Riccardo Bonadio6-3, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Taiyo Yamanaka2-6, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.01.20
2. kolo
vs. Johan Nikles3-6, 6-3, 6-71 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Albert Roglan6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.01.20
2. kolo
vs. Albert Roglan1-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Luca Giacomini1-6, 6-0, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
22.11.19
2. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich4-6, 1-3, - Gonzalo Lama - skrečprohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Toby Alex Kodat7-5, 7-5 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Alejandro Moro Canas7-64, 4-6, 12-14 prohradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Boris Arias6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Micah Braswell6-4, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Orlando - antuka
13.11.19
1. kolo
vs. Bastian Malla6-2, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Aidan Mayo7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Murillo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
USA M25 Calabasas - tvrdý
19.03.19
kvalifik.
vs. Keegan Smith2-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Aron Hiltzik7-5, 7-68 výhradetail zápasu
USA M15 Arcadia - tvrdý
15.03.19
čtvrtfinále
vs. Grey Hamilton6-1, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Matthew Mendez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
13.03.19
1. kolo
vs. Neel Rajesh6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago Challenger - antuka
06.03.19
2. kolo
vs. Kimmer Coppejans4-6, 2-6 prohradetail zápasu

Matias Riva - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Francisco Pini6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gonzalo Lama1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Guido Ivan Justo0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Manfredi3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
22.10.19
kvalifik.
vs. Alan Postay4-6, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Felipe Derdoy6-4, 3-6, 2-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella4-6, 7-64, 14-12 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Shunsuke Wakita1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Picchione2-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Felipe Derdoy0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Federico Moreno1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Federico Juan Aguilar2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
12.11.18
kvalifik.
vs. Felipe Escalona Ordenes3-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Felipe Lacalle6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina Argentina F8 - antuka
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Farjat1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Argentina Argentina F7 - antuka
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Leandro Ezequiel Ventura1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Tomas Farjat7-62, 0-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Diego Serra6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Laelson Rodrigues7-64, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Goran Markovic7-67, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Lucas Carlos Ribas Crichigno5-7, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Manuel Barros6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Sebastian Trigosso Mercado6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Alex Blumenberg4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Argentina Argentina F4 - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Benjamin L. Ambrosio1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Argentina Argentina F3 - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Argentina Argentina F2 - antuka
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Oscar Gabriel Ortiz1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Argentina Argentina F1 - antuka
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Alan Postay3-6, 0-6 prohradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Santiago Pedro Franchini3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
<