ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Goncalo Falcao | Lawrence Bataljin | 2-6, 6-0, 12-10 | M25 Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Goncalo Falcao | Lawrence Bataljin | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/35 (51%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané body celkem | 56/105 (53%) | 49/105 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Goncalo Falcao | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 40-40 | ||
Goncalo Falcao | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Falcao | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Goncalo Falcao | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-3, 3-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-8, 9-8, 9-9, 11-10 | ||
12-10 |
Portugalsko
22.02.88, 36 Let
73 977 $
22.02.88, 36 Let
73 977 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Goncalo Falcao vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Goncalo Falcao | Lawrence Bataljin | 2-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | M25 Seville | antuka |
Goncalo Falcao form & Lawrence Bataljin form
Goncalo Falcao - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matej Vocel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Cruz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Candeias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Andre Stewart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bernardo Henriques | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. James Mackinlay | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Henrique Bork | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 kvalifik. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |