ZÁPAS
22.08.16 | 1. kolo kval. | Glenn Smits | Marvin Greven | 6-4, 6-1 | Netherlands F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
24.10.90, 33 Let
27 861 $
24.10.90, 33 Let
27 861 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.07.96, 27 Let
26.07.96, 27 Let
Glenn Smits vs. Marvin Greven - Vzájemné zápasy
22.08.16 | 1. kolo kval. | Glenn Smits | Marvin Greven | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Netherlands F6 | antuka |
Glenn Smits form & Marvin Greven form
Glenn Smits - poslední zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Marvin Greven - poslední zápasy
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F45 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Kaya Gore | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 7-64, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Kerim Han Bilgin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Roman Ashikhmin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Tim Van Terheijden | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Maxi Fellner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Alessio Giannuzzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F12 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Arnaud Graisse | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Hure | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F7 - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Till Wegner | 4-6, 4-6 | detail zápasu |