ZÁPAS
02.06.19 | 1. kolo | Giulio Zeppieri | Illya Beloborodko | 6-2, 6-2 | French Open | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Giulio Zeppieri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Giulio Zeppieri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulio Zeppieri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giulio Zeppieri vs. Illya Beloborodko - Vzájemné zápasy
02.06.19 | 1. kolo | Giulio Zeppieri | Illya Beloborodko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | French Open | antuka |
Giulio Zeppieri form & Illya Beloborodko form
Giulio Zeppieri - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 6-3, 7-64, 2-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 6-3, 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Thiem | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-1, Antoine Escoffier - skreč | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fery | 6-73, 2-6 | detail zápasu |
Illya Beloborodko - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Yann Marti | Yann Marti - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ludovico Vaccari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 3-0, Ilgiz Kamchibekov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |