Taliansko
07.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Taliansko
25.10.98, 25 Let
Taliansko
03.11.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Taliansko
26.07.99, 24 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giovanni Fonio/Pietro Rondoni vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti - Vzájemné zápasy
Giovanni Fonio form & Riccardo Balzerani form
Giovanni Fonio/Pietro Rondoni - poslední zápasy
M25 Santa - antuka |
22.04.22 čtvrtfinále | vs. Riccardo Balzerani/Tommaso Compagnucci | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
19.04.22 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis/Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
M15 Gaiba - tráva |
10.06.21 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs/Francesco Vilardo | - | | detail zápasu |
09.06.21 1. kolo | vs. Andrea Basso/Davide Galoppini | 5-7, 7-5, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
25.05.21 1. kolo | vs. Mariano Navone/Miguel Fernando Pereira | 6-2, 4-6, 7-10 | | detail zápasu |
M15 Rovinj - antuka |
18.03.21 čtvrtfinále | vs. Marco Bortolotti/Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-74, 3-10 | | detail zápasu |
17.03.21 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi/Nikita Mashtakov | 7-5, 7-63 | | detail zápasu |
M15 Porec - antuka |
12.03.20 čtvrtfinále | vs. Andrea Basso/Julian Ocleppo | - | | detail zápasu |
10.03.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch/Colin Sinclair | 5-7, 7-5, 10-6 | | detail zápasu |
M25+H Appiano - antuka |
05.08.19 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri/Manuel Mazza | 4-6, 6-4, 6-10 | | detail zápasu |
05.08.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti | 6-1, 5-7, 10-6 | | detail zápasu |
Italy F22 - antuka |
06.08.18 1. kolo | vs. Hernan Casanova/Joao Pedro Sorgi | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
06.08.18 čtvrtfinále | vs. Marco Bortolotti/Alexander Weis | 2-6, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
San Benedetto - antuka |
17.07.18 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani/Jacopo Berrettini | 4-6, 6-76 | | detail zápasu |
Riccardo Balzerani/Francesco Forti - poslední zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. |
05.03.21 semifinále | vs. Michal Mikula/Neil Oberleitner | 4-6, 7-5, 3-10 | | detail zápasu |
04.03.21 čtvrtfinále | vs. Jurgen Briand/Pierre Delage | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
02.03.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic/Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
30.10.20 semifinále | vs. Evan Furness/Clement Tabur | 0-6, 6-2, 7-10 | | detail zápasu |
29.10.20 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan/Zsombor Piros | 7-64, 3-6, 10-6 | | detail zápasu |
27.10.20 1. kolo | vs. Edan Leshem/Rio Noguchi | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Anif - antuka |
28.08.20 semifinále | vs. Fabian Fallert/Peter Heller | 2-6, 6-3, 7-10 | | detail zápasu |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow/Lucas Gerch | 2-6, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
26.08.20 1. kolo | vs. Adrian Barbu/Artem Dubrivnyy | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Aktobe - tvrdý I. |
20.02.20 čtvrtfinále | vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
19.02.20 1. kolo | vs. Timur Maulenov/Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Aktobe - tvrdý I. |
15.02.20 finále | vs. Yunseong Chung/Aldin Setkic | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
14.02.20 semifinále | vs. Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
13.02.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin/Evgenii Tiurnev | 7-64, 2-6, 10-4 | | detail zápasu |
12.02.20 1. kolo | vs. Yerassyl Murat/Bekzat Usipbekov | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Como Challenger - antuka |
29.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
M25+H Appiano - antuka |
05.08.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio/Pietro Rondoni | 1-6, 7-5, 6-10 | | detail zápasu |
San Benedetto - antuka |
17.07.19 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi/Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
M25 Cuneo - antuka |
01.07.19 čtvrtfinále | vs. Andrey Golubev/Julian Ocleppo | 4-6, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
01.07.19 semifinále | vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
01.07.19 1. kolo | vs. Marco Corino/Stefano Reitano | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
Parma Challenger - antuka |
19.06.19 1. kolo | vs. Andre Goransson/Sem Verbeek | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
Cordenons Challenger - antuka |
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Guilherme Clezar/Joao Domingues | 6-4, 4-6, 5-10 | | detail zápasu |
15.08.18 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini/Enrico Dalla Valle | 6-4, 1-1, Jacopo Berrettini/Enrico Dalla Valle - skreč | | detail zápasu |
Italy F12 - antuka |
28.05.18 1. kolo | vs. Simone Roncalli/Jannik Sinner | 6-73, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |