ZÁPAS
04.02.20 | 1. kolo | Giovanni Fonio | Luca Prevosto | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Giovanni Fonio | Luca Prevosto | |
1. podání % | 31/48 (65%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/31 (61%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 30-0 | ||
Giovanni Fonio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giovanni Fonio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giovanni Fonio | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Giovanni Fonio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Fonio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Giovanni Fonio | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Luca Prevosto | |
Giovanni Fonio | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Luca Prevosto | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giovanni Fonio vs. Luca Prevosto - Vzájemné zápasy
04.02.20 | 1. kolo | Giovanni Fonio | Luca Prevosto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Giovanni Fonio form & Luca Prevosto form
Giovanni Fonio - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-0, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 4-1, Jules Marie - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-75, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 1-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Luca Prevosto - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu |