ZÁPAS
21.06.20 | 1. kolo | Giorgio Ricca | Andrea Picchione | 6-3, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giorgio Ricca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giorgio Ricca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giorgio Ricca | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giorgio Ricca | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Giorgio Ricca | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giorgio Ricca | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
Giorgio Ricca | 2-2 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-3 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giorgio Ricca | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Giorgio Ricca | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giorgio Ricca | 5-5 | |
0-0 | ||
6-4 | Andrea Picchione | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giorgio Ricca vs. Andrea Picchione - Vzájemné zápasy
09.09.22 | čtvrtfinále | Andrea Picchione | Giorgio Ricca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Salerno | tvrdý |
21.06.20 | 1. kolo | Giorgio Ricca | Andrea Picchione | 6-3, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Giorgio Ricca form & Andrea Picchione form
Giorgio Ricca - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - skreč | detail zápasu |
Andrea Picchione - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |