ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | 6-0, 4-2, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | |
1. podání % | 21/27 (78%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/21 (90%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/6 (83%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 23/39 (59%) | 3/27 (11%) |
Vyhrané body celkem | 47/66 (71%) | 19/66 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Paras Dahiya | |
0-0 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
24.03.98, 26 Let
24.03.98, 26 Let
Gilbert Klier Junior vs. Paras Dahiya - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | 6-0, 4-2, Paras Dahiya - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Gilbert Klier Junior form & Paras Dahiya form
Gilbert Klier Junior - poslední zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |
Paras Dahiya - poslední zápasy
M15 Colombo - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Colombo - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Paras Dahiya - skreč | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Thehan Sanjaya WIjemanne | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Patorn Hanchaikul | 2-6, 0-4, - Paras Dahiya - skreč | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sushant Dabas | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 7-65, 5-7, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Patorn Hanchaikul | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Dhakshineswar Suresh | 1-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.22 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bhopal - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Dev Javia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.22 kvalifik. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohit Bhardwaj | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 1-0, - Paras Dahiya - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 0-3, - Paras Dahiya - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-5 | detail zápasu |