ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Gijs Brouwer | George Tsivadze | 7-5, 3-0, - skreč | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gijs Brouwer | George Tsivadze | |
1. podání % | 38/46 (83%) | 47/69 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/38 (71%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/8 (75%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/14 (21%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/69 (51%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gijs Brouwer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gijs Brouwer | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Gijs Brouwer | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | George Tsivadze | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gijs Brouwer | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gijs Brouwer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | George Tsivadze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Gijs Brouwer | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15 | ||
Gijs Brouwer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gijs Brouwer vs. George Tsivadze - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Gijs Brouwer | George Tsivadze | 7-5, 3-0, George Tsivadze - skreč | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Gijs Brouwer form & George Tsivadze form
Gijs Brouwer - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
George Tsivadze - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |