ZÁPAS
20.10.18 | 1. kolo kval. | Gibril Diarra | Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | Italy F33 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.02, 21 Let
23.10.02, 21 Let
Gibril Diarra vs. Kirill Mishkin - Vzájemné zápasy
20.10.18 | 1. kolo kval. | Gibril Diarra | Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Italy F33 | antuka |
Gibril Diarra form & Kirill Mishkin form
Gibril Diarra - poslední zápasy
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu |
Kirill Mishkin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | detail zápasu |