ZÁPAS
21.09.17 | 2. kolo | Collin Altamirano | Gianni Ross | 7-61, 6-3 | USA F31 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Collin Altamirano | Gianni Ross | |
1. podání % | 36/70 (51%) | 41/64 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/36 (78%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 26/70 (37%) |
Vyhrané body celkem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
04.02.99, 25 Let
15 153 $
04.02.99, 25 Let
15 153 $
Collin Altamirano vs. Gianni Ross - Vzájemné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Collin Altamirano | Gianni Ross | 7-61, 6-3 | detail zápasu | USA F31 | tvrdý |
Collin Altamirano form & Gianni Ross form
Collin Altamirano - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Oliver Okonkwo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-2, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Saahith Jayaraman | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Dan Martin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Shunsuke Mitsui | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikita Filin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaede Katayama | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Yuta Tomida | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashkan Ghorbanzadeh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Gianni Ross - poslední zápasy
M25 Decatur - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detail zápasu |