ZÁPAS
18.04.19 | 3. kolo | Gian Marco Moroni | Oscar Otte | 6-2, 6-3 | Tunis Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gian Marco Moroni | Oscar Otte | |
1. podání % | 26/46 (57%) | 23/62 (37%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 9 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gian Marco Moroni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0 | ||
Gian Marco Moroni | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Gian Marco Moroni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gian Marco Moroni vs. Oscar Otte - Vzájemné zápasy
18.04.19 | 3. kolo | Gian Marco Moroni | Oscar Otte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Tunis Challenger | antuka |
14.02.17 | 1. kolo | Oscar Otte | Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Gian Marco Moroni form & Oscar Otte form
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |
Oscar Otte - poslední zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |