ZÁPAS
20.07.19 | 1. kolo kval. | Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | 6-3, 6-4 | Gstaad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | |
1. podání % | 39/59 (66%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 28/37 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/20 (80%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/55 (38%) | 15/59 (25%) |
Vyhrané body celkem | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gian Marco Moroni vs. Luca Margaroli - Vzájemné zápasy
20.07.19 | 1. kolo kval. | Gian Marco Moroni | Luca Margaroli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Gstaad | antuka |
Gian Marco Moroni form & Luca Margaroli form
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-75, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |
Luca Margaroli - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Reece Falck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Samuele Ramazzotti | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |