ZÁPAS
08.02.18 | čtvrtfinále | Gian Marco Moroni | Edoardo Eremin | 3-1, - skreč | Spain F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gian Marco Moroni | Edoardo Eremin | |
1. podání % | 7/10 (70%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/7 (71%) | 8/12 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/3 (100%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 10/20 (50%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkem | 18/30 (60%) | 12/30 (40%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gian Marco Moroni vs. Edoardo Eremin - Vzájemné zápasy
26.07.18 | 2. kolo | Gian Marco Moroni | Edoardo Eremin | 6-72, 7-65, 4-1, Edoardo Eremin - skreč | detail zápasu | Padova Challenger | antuka |
13.05.18 | 2. kolo kval. | Edoardo Eremin | Gian Marco Moroni | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
08.02.18 | čtvrtfinále | Gian Marco Moroni | Edoardo Eremin | 3-1, Edoardo Eremin - skreč | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
22.06.15 | 1. kolo | Gian Marco Moroni | Edoardo Eremin | 4-3, Edoardo Eremin - skreč | detail zápasu | Italy F15 | antuka |
Gian Marco Moroni form & Edoardo Eremin form
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-75, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |
Edoardo Eremin - poslední zápasy
Todi Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
19.06.21 semifinále | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - skreč | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 finále | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.21 semifinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.21 čtvrtfinále | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detail zápasu |