ZÁPAS
11.09.17 | kvalifik. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 6-1, 4-6, 6-3 | Argentina F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Geronimo Espin Busleiman vs. Leonardo Aboian - Vzájemné zápasy
11.09.17 | kvalifik. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
19.06.17 | 2. kolo kval. | Geronimo Espin Busleiman | Leonardo Aboian | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
02.05.16 | 1. kolo kval. | Leonardo Aboian | Geronimo Espin Busleiman | 6-3, 5-7, 7-61 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Geronimo Espin Busleiman form & Leonardo Aboian form
Geronimo Espin Busleiman - poslední zápasy
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.18 čtvrtfinále | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.18 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Nik Razborsek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
06.09.18 čtvrtfinále | vs. Valentin Florez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.18 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 0-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
22.06.18 čtvrtfinále | vs. Franco Capalbo | - | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Janis Podzus | 6-4, 5-4, Janis Podzus - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Felipe Acosta (ARG) | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F19 - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Moritz Thiem | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 6-4, 3-3, - Geronimo Espin Busleiman - skreč | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F6 - antuka | ||||
04.04.18 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Leonardo Aboian - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Mateus Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-73, 1-5, - Leonardo Aboian - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sean Hess | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Wilson Leite | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 7-64 | detail zápasu |