ZÁPAS
11.10.17 | 2. kolo | Gerard Granollers | Bruno Mardones | 6-2, 6-4 | Roja de | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gerard Granollers | Bruno Mardones | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 36/53 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/31 (90%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 9/46 (20%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.12.95, 28 Let
18 487 $
19.12.95, 28 Let
18 487 $
Gerard Granollers vs. Bruno Mardones - Vzájemné zápasy
11.10.17 | 2. kolo | Gerard Granollers | Bruno Mardones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Roja de | antuka |
Gerard Granollers form & Bruno Mardones form
Gerard Granollers - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Bruno Mardones - poslední zápasy
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Samuel Bothwell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Alejandro Garcia Saez | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Fernando Radu Teodorescu | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Miguel Vallejo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 kvalifik. | vs. Miguel Vallejo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Exposito | 2-6, 7-66, 3-0, Adrian Exposito - skreč | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 kvalifik. | vs. David Enfedaque Manogue | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 7-69, 3-6, 7-65 | detail zápasu |