ZÁPAS
08.03.19 | čtvrtfinále | Geoffrey Blancaneaux | Milen Ianakiev | 6-1, 6-2 | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Geoffrey Blancaneaux | Milen Ianakiev | |
1. podání % | 24/42 (57%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/18 (78%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/45 (51%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.07.95, 28 Let
13 546 $
20.07.95, 28 Let
13 546 $
Geoffrey Blancaneaux vs. Milen Ianakiev - Vzájemné zápasy
08.03.19 | čtvrtfinále | Geoffrey Blancaneaux | Milen Ianakiev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Geoffrey Blancaneaux form & Milen Ianakiev form
Geoffrey Blancaneaux - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | detail zápasu |
Milen Ianakiev - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |