ZÁPAS
03.06.16 | čtvrtfinále | Geoffrey Blancaneaux | Benjamin Sigouin | 6-3, 7-5 | French Open | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Benjamin Sigouin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Geoffrey Blancaneaux vs. Benjamin Sigouin - Vzájemné zápasy
03.06.16 | čtvrtfinále | Geoffrey Blancaneaux | Benjamin Sigouin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | French Open | antuka |
Geoffrey Blancaneaux form & Benjamin Sigouin form
Geoffrey Blancaneaux - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | detail zápasu |
Benjamin Sigouin - poslední zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu |