ZÁPAS
08.08.19 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Michiel De Krom | 6-3, 6-3 | M15 Eupen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Genaro Alberto Olivieri | Michiel De Krom | |
1. podání % | 35/55 (64%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/35 (83%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/54 (41%) | 14/55 (25%) |
Vyhrané body celkem | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Michiel De Krom | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Michiel De Krom | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Michiel De Krom | |
0-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michiel De Krom | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Michiel De Krom | |
Genaro Alberto Olivieri | 1-2 | |
2-2 | Michiel De Krom | |
0-0, 0-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Michiel De Krom | |
Genaro Alberto Olivieri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Michiel De Krom | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Genaro Alberto Olivieri vs. Michiel De Krom - Vzájemné zápasy
08.08.19 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Michiel De Krom | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Eupen | antuka |
19.06.19 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Michiel De Krom | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Genaro Alberto Olivieri form & Michiel De Krom form
Genaro Alberto Olivieri - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 semifinále | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Michiel De Krom - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 7-5, 6-3 | detail zápasu |