ZÁPAS
02.05.17 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Collin Johns | 6-4, 6-4 | USA F16 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Genaro Alberto Olivieri | Collin Johns | |
1. podání % | 43/69 (62%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/43 (60%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 23/56 (41%) | 30/69 (43%) |
Vyhrané body celkem | 62/125 (50%) | 63/125 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
15.06.93, 30 Let
19 894 $
15.06.93, 30 Let
19 894 $
Genaro Alberto Olivieri vs. Collin Johns - Vzájemné zápasy
02.05.17 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Collin Johns | 6-4, 6-4 | detail zápasu | USA F16 | antuka |
Genaro Alberto Olivieri form & Collin Johns form
Genaro Alberto Olivieri - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
13.08.23 semifinále | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu |
Collin Johns - poslední zápasy
USA F18 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
22.06.18 čtvrtfinále | vs. Gianni Ross | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Isaiah Strode | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 0-4, - Collin Johns - skreč | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Motvey Radionov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.18 kvalifik. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandre Leblanc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Nestor Vargas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Alonte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Brian Healy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Lukas Greif | 6-4, 4-6, 0-2, - Collin Johns - skreč | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
30.11.17 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Lukas Greif | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Rowland Phillips | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
USA F37 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. William Grant | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Arnav Dhingra | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu |