ZÁPAS
02.10.18 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Alexander Merino | 6-2, 6-1 | Peru F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Genaro Alberto Olivieri | Alexander Merino | |
1. podání % | 30/47 (64%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Merino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-1 | |
0-0, A-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alexander Merino | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Alexander Merino | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Merino | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Alexander Merino | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-1 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Alexander Merino | |
0-0, A-40[BP] | ||
3-1 | Alexander Merino | |
0-0, 30-15 | ||
4-1 | Alexander Merino | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Alexander Merino | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Peru
31.08.92, 31 Let
61 032 $
31.08.92, 31 Let
61 032 $
Genaro Alberto Olivieri vs. Alexander Merino - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Alexander Merino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Peru F2 | antuka |
Genaro Alberto Olivieri form & Alexander Merino form
Genaro Alberto Olivieri - poslední zápasy
San Miguel - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
13.08.23 semifinále | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Merino - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |