ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Gabriele Maria Noce | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 4-0, - skreč | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriele Maria Noce | Jose Fco. Vidal Azorin | |
1. podání % | 24/35 (69%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 19/36 (53%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkem | 45/71 (63%) | 26/71 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Gabriele Maria Noce | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Gabriele Maria Noce | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
Gabriele Maria Noce | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriele Maria Noce | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriele Maria Noce vs. Jose Fco. Vidal Azorin - Vzájemné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Gabriele Maria Noce | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 4-0, Jose Fco. Vidal Azorin - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Gabriele Maria Noce form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Gabriele Maria Noce - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Jose Fco. Vidal Azorin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |