ZÁPAS
09.06.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Yam Ziv | 6-0, 6-0 | Israel F9 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
27.04.97, 26 Let
26 639 $
27.04.97, 26 Let
26 639 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.08.97, 26 Let
29.08.97, 26 Let
Gabriel Roveri Sidney vs. Yam Ziv - Vzájemné zápasy
09.06.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
Gabriel Roveri Sidney form & Yam Ziv form
Gabriel Roveri Sidney - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Yam Ziv - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Marco Franzini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ori Maior | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Noah Schachter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Tommaso Gabrieli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yoav Weinberg | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Gorelik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 2-6, 0-6 | detail zápasu |